-50%

Набір декоративних коробок декоративних 2 шт сірі коробки для подарунків і святкового паковання
599 ₴
300 ₴
- В наявності
- Код: 21585
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір декоративних коробок декоративних 2 шт сірі коробки для подарунків і святкового паковання
Стильний набір декоративних подарункових коробок у сучасному мінімалістичному дизайні — чудове рішення для оформлення подарунків, аксесуарів, солодощів і святкових сюрпризів. Ефектна текстурна поверхня в сірому кольорі надає елегантності та преміального вигляду. Набір складається з двох декоративних коробок оригінальної форми. Коробки виконані у стильному сірому відтінку з текстурною поверхнею та декоративним шнурком із биркою. Підійдуть для пакування подарунків, косметики, аксесуарів і створення святкових композицій.
Переваги:
- Сучасний мінімалістичний дизайн
- Оригінальна форма коробок
- Міцна конструкція
- Підходить для святкового оформлення
- Має гарний вигляд у подарункових композиціях
Характеристики:
- Тип: подарункові коробки
- Кількість у наборі: 2 шт
- Колір: сірий
- Декор: шнурок і бирка
- Матеріал: щільний картон
- Поверхня: текстурна
- Призначення: для подарунків, декору, солодощів, паковання
Розмір коробок:
Велика коробка:
- 22 см довжина
- 22 см ширина
- 8 см глибина
Менша коробка:
- 18 см довжина
- 18 см ширина
- 6,5 см глибина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




