-50%

Набір подарункових коробок у формі серця 3 шт. чорно-білі з бантом коробки для подарунків і квітів
599 ₴
300 ₴
- В наявності
- Код: 21581
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір подарункових коробок у формі серця 3 шт. чорно-білі з бантом коробки для подарунків і квітів
Елегантний набір подарункових коробок — ідеальне рішення для гарного й акуратного пакування подарунків. До комплекту входять 3 коробки різних розмірів, виготовлені в насиченому кольорі. Коробки підходять для пакування подарунків на будь-яке свято: день народження, Новий рік, 8 березня, День Святого Валентина та інші події. Завдяки міцній конструкції вони добре тримають форму та можуть використовуватися повторно.Полуничний варіант для тих, хто хоче швидко та красиво оформити подарунок.
Підходить для:
- подарунків
- декора
- зберігання речей
Особливості:
- готове подарункове оформлення
- міцна конструкція
- багаторазове використання
- стильний святковий дизайн
Характеристики:
- Тип: подарункові коробки
- Комплектація: 3 коробки
- Матеріал: щільний картон
- Колір: чорно-білий
- Декор: стрічка з бантом
- Форма:серце
- Розміри: різні (набір)
- Призначення: паковання подарунків
Розмір коробок:
Велика коробка:
- Довжина 20 см
- Ширина 22 см
- Глибина 9 см
Середня коробка:
- Довжина 17 см
- Ширина 19 см
- Глибина 7,5 см
Маленька коробка:
- Довжина 14,5 см
- Ширина 16 см
- Глибина 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




