-50%

Набір круглих подарункових коробок 3 шт. айворі з бантом коробки для подарунків і квітів
746 ₴
373 ₴
- В наявності
- Код: 21578
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір круглих подарункових коробок 3 шт. айворі з бантом коробки для подарунків і квітів
Елегантний набір подарункових коробок — ідеальне рішення для гарного й акуратного пакування подарунків. До комплекту входять 3 коробки різних розмірів, виготовлені в насиченому кольорі. Коробки підходять для пакування подарунків на будь-яке свято: день народження, Новий рік, 8 березня, День Святого Валентина та інші події. Завдяки міцній конструкції вони добре тримають форму та можуть використовуватися повторно. Чудовий варіант для тих, хто хоче швидко та красиво оформити подарунок.
Підходить для:
- подарунків
- декора
- зберігання речей
Особливості:
- готове подарункове оформлення
- міцна конструкція
- багаторазове використання
- стильний святковий дизайн
Характеристики:
- Тип: подарункові коробки
- Комплектація: 3 коробки
- Матеріал: щільний картон
- Цвет: айвори
- Декор: стрічка з бантом
- Форма: кругла
- Розміри: різні (набір)
- Призначення: паковання подарунків
Розмір коробок:
Велика коробка:
- Довжина 20 см
- Ширина 20см
- Глибина 11 см
Середня коробка:
- Довжина 17 см
- Ширина 17 см
- Глибина 9 см
Маленька коробка:
- Довжина 14 см
- Ширина 14 см
- Глибина 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴




