-50%

Розумні підлогові електронні ваги HOCO HI20 LED-дисплей 0,5-180 кг Скляні побутові Білий
1 451 ₴
726 ₴
- В наявності
- Код: 19528
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумні підлогові електронні ваги HOCO HI20 | LED-дисплей 0,5-180 кг Скляні побутові Білий — точне зважування і стильний дизайн
Ваги підлогові HOCO HI20 застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги для всіх членів сім'ї. Зроблені з безпечного загартованого скла й ударостійкого пластику. Мають автоматичне вмикання і вимкнення та сенсорне керування. Максимально допустима вага становить 180 кг, водночас похибка не більш ніж 100 г.
Переваги:
- Точність вимірювання: E-датчик забезпечує коректні результати зважування
- Міцна конструкція: Загартоване скло 4 мм для довговічності та стійкості
- Світлодіодний дисплей: Чітке зображення показників у будь-яку пору доби
- Компактні розміри: Зручно зберігати та використовувати
- Живлення від батарейок: 2×AAA, без потреби підзаряджання
Характеристики:
- Дисплей: LED, 63*25,5 мм
- Матеріал: загартоване скло 4 мм + ABS
- Діапазон зважування: 0,5–180 кг
- Тип датчика: E-датчик
- Живлення: 2 × AAA батарейки
- Розміри: 260*260*22,5 мм
- Вага: 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло, пластик |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Фунти, Унції, Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | LED-дисплей 0,5-180 кг Скляні побутові Біла підлогова електронна вага HOCO HI20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴







