
Косметологічний апарат дарсонваль Kateryna Lab PL-1611 догляд за шкірою в домашніх умовах 210 x 40 x 40 мм
1 331 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19472
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Косметологічний апарат дарсонваль Kateryna Lab PL-1611 догляд за шкірою в домашніх умовах 210 x 40 x 40 мм — Наявність регулятора інтенсивності струму.
Дарсонвалізація — це фізіотерапевтичний метод впливу на шкірні покриви та слизові оболонки людини щадним імпульсним змінним мікрострумом високої частоти.
Основою лікувального та профілактичного впливу апарата для дарсонвалізації є його коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла й електродом.
Під впливом імпульсів струму поліпшується:
- мікроциркуляція крові;
- розширюються капіляри;
- покращується обмін речовин;
- насичення тканин киснем і поживними речовинами.
Проблеми, які розв'язує дарсонвалізація:
- вугровий висип;
- розацеа;
- жирна себорея;
- гнійничкові процеси шкіри;
- випадання волосся;
- в'януча та втомлена шкіра.
Характеристика:
- Наявність регулятора інтенсивності струму.
- Розміри: 210 x 40 x 40 мм
- Кабель: 1,5 м
- Вага: 250 г
- Країна виробництва: Китай.
Комплектація
- Дарсонваль Kateryna Lab PL-1611
- Електроди для дарсонваля — 4 шт. (Гробоподібна, ложечка, точковий, електрод-бречіска).
- Технічна документація
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kateryna Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Призначення | Для обличчя |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 10 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | Косметологічний апарат дарсонваль Kateryna Lab PL-1611 догляд за шкірою в домашніх умовах 210 x 40 x 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴



