-50%

Автомобільна акустика Boschmann BM Audio XJ3-663B автомобільні колонки 4 смугі 16 см динаміки 330 Вт Black
2 514 ₴
1 257 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19240
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільна акустика Boschmann BM Audio XJ3-663B автомобільні колонки 4 смугі 16 см динаміки 330 Вт Black - збалансоване звучання і простий дизайн
Boschmann XJ3-663B 16 см 330W 4-смугова — оригінальна автомобільна акустика середнього сегмента ринку автомобільної акустики, яка має гарну якість збирання, збалансоване звучання і простий дизайн. Створені спеціально для ефективного використання разом із підсилювачем. Такий варіант у рази покращує звучання, роблячи бас потужнішим, а високі та середні частоти звучать натуральніше. У комплекті є всі монтажні елементи, тому динаміки встановлюються швидко та просто.
Характеристики XJ3-663B:
- Частотний діапазон 55 Гц- 22000 Гц.
- Опір 4Ом.
- Виробник: Boschmann
- Країна-виробник: Китай
- Імпеданс: 4 Ом
- Кількість динаміків: 2 шт.
- Кількість смуг: 4
- Максимальна потужність: 330.0 Вт
- Номінальна потужність: 110.0 Вт
- Стан: Нове
- Тип: Коаксіальна АС
- Форма: Кругла
- Чутливість 90 дБ.
- Термостійка звукова котушка
Комплектація XJ3-663B:
- 2 шт. динаміка BOSCHMANN BM AUDIO XJ3-663B
- Дроту для під'єднання
- Фірмова Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 4 |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 330 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | Автомобільна акустика Boschmann BM Audio XJ3-663B автомобільні колонки 4 смугові 16 см динаміки 330 Вт Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴







