Підлогові електронні ваги побутові GRUNHELM BES-WLG скляні ваги для дому 180 кг Білий — похибка 100 г
Ваги підлогові Grunhelm BES-WLG застосовуються в домашніх умовах для зважування та відстеження динаміки зміни ваги для всіх членів сім'ї. Зроблені з безпечного загартованого скла й ударостійкого пластику. Мають автоматичне вмикання і вимкнення та сенсорне керування. Максимально допустима вага становить 180 кг, водночас похибка не більш ніж 100 г.
Характеристики Grunhelm BES-WLG:
- Тип: електронні ваги
- Тип живлення: батарейки
- Тип керування: сенсорне
- Матеріал корпусу: скло
- Максимальна вага: 180 кг
- Мінімальний крок: 100 г
- Колір: білий
- Виробник: Grunhelm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | пластик, скло |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴



