
Дорожній міні Праска з функцією вертикального відпарювача Magio MG-549 1100 Вт Фіолетовий
1 997 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14153
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дорожній міні Праска з функцією вертикального відпарювача Magio MG-549 1100 Вт Фіолетовий Складана ручка
Дорожня праска Magio MG-549 — має стильний дизайн і стане чудовим помічником як удома, так і в відрядженнях, поїздках тощо. Матеріал підошви з антипригарним покриттям. Функціональність, дизайн і відповідність стандартам якості гарантують надійність і зручність використання цього приладу.
Характеристики Magio MG-549:
- Потужність: 1100 Вт
- Місткість резервуара для води: 75 мл
- Постійне подавання пари: 15 г/хв.
- Матеріал підошви:кераміка
- Функціональні особливості: вертикальне відпарювання, паровий удар, постійне подавання пари.
- Ергономіка: складана ручка, кульова кріпи шнура
- Довжина шнура живлення: 1.7 м
- Колір: білий фіолетовий
- Розміри: 207×95×95 мм
- Вага: 0,72 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожній |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Мірний стакан | Так |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.75 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Складна ручка | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 997 ₴








