-50%

Притискний контактний домашній електричний гриль Rainberg RB-2274 з антипригарним покриттям 1800 Вт Сірий
2 810 ₴
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14084
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Притискний контактний домашній електричний гриль Rainberg RB-2274 з антипригарним покриттям 1800 Вт Сірий
Електрогриль Rainberg RB-2274 — універсальний пристрій, який потішить кожну господиню. Електрогриль Rainberg RB-2274 дає змогу смажити м'ясо, картоплю, підігрівати продукти, готувати гарячі бутерброди, піцу та овочі. Потужність цієї моделі становить 1800 Вт, чого цілком досить, щоб забезпечити якісне та рівномірне підсмажування страв, що припасовуються.
Характеристики Rainberg RB-2274:
- Виробник: Rainberg RB-2274.
- Потужність: 1800 Вт.
- Температура нагрівання: 230°С
- Тип керування: механічне.
- Матеріал корпусу: метал/пластик.
- Антипригарне покриття: є.
Комплектація Rainberg RB-2274:
- електрогриль Rainberg RB-2274;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 150 мм |
| Ширина робочої поверхні | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴
