-50%

Маленький дорожній мініфен A-Plus HD-0085 для сушіння укладання волосся компактний електрофен 1200 Вт
740 ₴
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12549
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький дорожній мініфен A-Plus HD-0085 для сушіння укладання волосся компактний електрофен Чорний
A-Plus HD-0085 ідеальний фен для догляду за волоссям. З ним досить легко висушити волосся й створювати зачіски. Фен зручно брати із собою в подорожі, позаяк він займає мало місця під час зберігання.
Фен A-Plus HD-0085 має потужність 1200 Вт, є захист від перегрівання, а в комплекті є знімний концентратор.
Характеристики:
- Тип: фен
- Матеріал корпусу: пластик
- Потужність: 1200 Вт
- Насадка концентратор
- Захист від перегрівання
- Колір: чорний
- Виробник: A-Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,55 |
| Подавання холодного повітря | Да |
| Споживана потужність | Менш ніж 1500 Вт |
| Продуктивність | 1000 Вт |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




