-50%

Б'юті-кейс для інструментів і косметики 30*25*24 см з екошкіри на 7 відсіків Червоний
5 848 ₴
2 924 ₴
- В наявності
- Код: 20875
+380 (67) 499-45-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Б'юті-кейс для інструментів і косметики 30*25*24 см з екошкіри на 7 відсіків Червоний
Багатофункціональний б'юті-кейс для зберігання косметики виготовлений із високоякісного легкого алюмінію й екошкіри та призначений для зручного зберігання інструментів і косметики, комфортабельний у пересуванні. Органайзер має кілька відсіків, що дає змогу зберігати всі необхідні речі в одному місці, забезпечуючи лад і легкий доступ до них.
Практична валіза має оригінальний дизайн (7 відділень) і надійно збереже всі найдрібніші деталі.
Незамінний для фахівців різних напрямів:
- візажисти;
- перукарі;
- нейл-майстра;
- косметологи;
- лешмейкери.
Переваги:
- Висока якість матеріалів.
- Зносостійка екошкіра з ефектною текстурою.
- Продумана конструкція для організації робочого місця.
- Легкий і компактний дизайн.
Характеристики:
- Матеріал: метал/текстиль
- Розмір (ДШВ): 30 см x 25 см x 24 см
- Призначення: для зберігання косметики, аксесуарів, прикрас та інших дрібних предметів
- Укомплектований органайзером на 7 відсіків із 4 розсувними нішами, які легко виймаються із сумки.
- Внутрішнє оздоблення органайзера — шкірозамінник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для косметики |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | Да |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал внутрішнього оздоблення | Кожзам |
| Матеріал корпусу | метал/текстиль |
| Особливості | розкладна система секцій |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стать | Унісекс |
| Ручка для перенесення | Да |
| Ручки | Дві |
| Стан | Нове |
| Стиль | Професійний |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Тип замка | Металевий клямчастий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип виробу | Б'юті-кейс |
| Тип конструкції | Розкладний багаторівневий |
| Тип поверхні | Текстурована (геометричний рельєф) |
| Тип ручки | комфортна ручка |
| Ударостійкий корпус | Да |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴



